Bu sineklik sistemi özellikle çok sık giriş çıkış yapılan kapılar için kullanılır. Sineklik kendiliğinden yavaş yavaş kapandığından sisteme zarar vermez. Ral renkleri ve ahşap görünümlü  renkleri mevcuttur.

Bu sineklik sisteminde sinekliklerimiz ihtiyacınız olduğu anda kolayca takılıp istediğiniz anda da kolayca çıkarılabilmektedir. Özellikle sık sık kirlenen camların temizliğinde bu sistem daha avantajlıdır. Sabit sinekliklerde olduğu gibi bu sistemde de firmamız yapınızın ve kullanılan malzemenin özelliğine göre sizlere göz zevkinize uygun ürünler sunmakadır. Kullanılan malzemeler kaliteli olup sizleri yıllarca sinek ve küçük haşerilerden koruyacaktır

Balkon kapılarında yada sürekli açık kalması gereken dış kapılarda kullanılan bu sineklik türünü kullanarak mekanınızı sineklerden ve evcil hayvanlardan koruyabilirsiniz. Kapınızın dış kısmına monte edilen yeni bir çerçeve sayesinde kapı kolunuzun sinekliğe zarar vermesi engellenmiştir. Büyük sinekliklerde zamanla menteşelere binen yükten dolayı sinekliklerde sarkma olmaktadır.  sineklikleri bu durumu ortadan kaldıracak mekanizma ile sarkmaları önleyerek sinekliğinizin ömrünü uzatmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın