Merkezi Ankarada bulunan İSOCAM, cam balkon kapama sistemleri ve alüminyum doğrama üretiminin yanında müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda çeşitli amaçlar için kullanılabilecek sineklik sistemlerinide üretmektedir. Ayrıca İsocam, gerek sineklik tülünün özelliği gerekse diğer aksesuarlar bakımından  Piyasada bulunmayan  özelliklere sahip sineklikler için Meri Sineklik ile anlaşarak bu sineklikleri siz Ankaralıların hizmetine sunmuştur. Sinekliklerimiz sayesinde evinizde rahatça oturabilir, pencere ve camınızı açık bırakarak rahat rahat uyuyabilirsiniz.

Sinekliklerimiz sabit ve hareketli olmak üzere iki çeşittir. Detay ve Fotoğrafları inceleyerek ne tür bir sinekliğe ihtiyacınız olduğuna yardımcı olmak için isocam sineklikler menusunu hazırlayarak sizlerinhizmetine sunmuştur.

 

SABİT SİNEKLİKLER

Bu sistemde sineklik kapı yada pencereye monte edilerek sabitlenir. Yapılarınızda kullanılan malzemelerin özelliklerine ve estetiğine uygun sinekliklerin seçiminde, isocam sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Örneğin Ahşap bir pencereye Alüminyum çerçeveyi isocam kullanmamaktadır.

HAREKETLİ SİNEKLİKLİKLER

Bu sineklik sisteminde sinekliklerimiz ihtiyacınız olduğu anda kolayca takılıp istediğiniz anda da kolayca çıkarılabilmektedir. Özellikle sık sık kirlenen camların temizliğinde bu sistem daha avantajlıdır. Sabit sinekliklerde olduğu gibi bu sistemde de isocam yapınızın ve kullanılan malzemenin özelliğine göre sizlere göz zevkinize uygun ürünler sunmakadır. Kullanılan malzemeler kaliteli olup sizleri yıllarca sinek ve küçük haşerilerden koruyacaktır.

Stor, Sürgülü (sürme), Menteşeli sineklik çeşitleri blinen harekeli sinekliklerden olup isocam, sorununuzu çözmek için gerekirse yeni sistemler de üretecektir.

MENTEŞELİ KAPI SİNEKLİĞİ

Balkon kapılarında yada sürekli açık kalması gereken dış kapılarda kullanılan bu sineklik türünü kullanarak mekanınızı sineklerden ve evcil hayvanlardan koruyabilirsiniz. Kapınızın dış kısmına monte edilen yeni bir çerçeve sayesinde kapı kolunuzun sinekliğe zarar vermesi engellenmiştir. Büyük sinekliklerde zamanla menteşelere binen yükten dolayı sinekliklerde sarkma olmaktadır. İSOCAM sineklikleri bu durumu ortadan kaldıracak mekanizma ile sarkmaları önleyerek sinekliğinizin ömrünü uzatmıştır.

Zamanla yıpranan sineklik tülünüzü yedeği ile değiştirebilir, diğer mekanik arızalarda da isocam’ dan yardım alabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın